{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | A2259-MBT |
| Napětí: | 220/240V |
| Velikost: | 254 mm x 254 mm x 89 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.15/0.13A |
| Délka: | 254 mm |
| Šířka: | 254 mm |
| výška: | 89 mm |
popis_vašich_požadavek: