{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | A2175HBL-T.GN |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 171 mm |
| Proudění vzduchu: | 306 m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 151 x 171 x 51 mm |
| Napájecí napětí: | 220 → 240 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 151 mm |
| Spotřeba energie: | 36W |
| Hloubka: | 51 mm |
| Hladina hluku: | 55 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2950 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 240 mA |
popis_vašich_požadavek: