{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | A12R23HWB |
| Výkon: | 20/19W |
| Napětí: | 230V |
| Typ: | Ventilátor |
| Současný stav: | 0.105/0.100A |
| Dráty: | 2dráty |
| MOQ: | 1KS |
| Frekvence: | 50/60 HZ |
popis_vašich_požadavek: