{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | A1259-HBT.TC.N.GN |
| Velikost: | 10 x 3,5 (254 x 89) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Sunon Fanoušci |
| Proudění vzduchu: | 585 CFM (16565 l/min.) |
| Série: | Série |
| Statický tlak: | 0,35 In. H2O (87,2 Pa) |
| Rozměry: | 10 x 10 x 3,5 palce. (254 x 254 x 89 mm) |
| Hladina hluku: | 62/60 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Aktuální hodnocení: | 0.65 A |
| Rychlost: | 1900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 10 x 10 palců. (254 x 254 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 3,5 palce. (89 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Kulaté |
| Jmenovitý výkon: | 72 W |
popis_vašich_požadavek: