{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SEROUN |
| Model: | A12038V2HBT |
| Výkon: | 16W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: