{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | A-6AXFN |
| Velikost: | 6.7 x 1.5 (170 x 38) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Hoffman |
| Proudění vzduchu: | 240 CFM (6796 L/Min.) |
| Série: | A6AXFN Series |
| Rozměry: | 6.7 x 6.7 x 1.5 In. (170 x 170 x 38 mm) |
| Hladina hluku: | 50/56 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Aktuální hodnocení: | 0.36 A |
| Rychlost: | 3200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 6.7 x 6.7 In. (170 x 170 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1,5 palce. (38 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Kulaté |
| Jmenovitý výkon: | 36 W |
popis_vašich_požadavek: