{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo Denki |
| Model: | 9WV0812P1M001 |
| Velikost: | 80 mm |
| Typ: | Ochrana proti stříkající vodě |
| Typ tlaku: | 0,68 v H2O |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Série: | 9WV |
| Hluk: | 51 dBA |
| Výška: | 80 mm |
| Rychlost: | 6000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Proudění vzduchu: | 80,9 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 9 W |
| Materiál pouzdra: | Plastové |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 27 |
| Rozměry rámu - mm: | 80 mm délka x 38 mm šířka x 80 mm výška |
popis_vašich_požadavek: