{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo |
| MPN: | 9WP1248H101 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 48VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 2600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 99,0 CFM (2,77 m³/min) |
| Hluk: | 39,0 dB(A) |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 120W |
| Statický tlak: | 0,283 v H2O (70,5 Pa) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X120X38MM OTÁČKOMĚR |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 40,8 ~ 55,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 5.28W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | IP68 - prachotěsnost, vodotěsnost |
| Aktuální hodnocení: | 0.110A |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: