{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| MPN: | 9WP0612G401 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 5600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 27,5 CFM (0,770 m³/min) |
| Hluk: | 39,0 dB(A) |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 60W |
| Statický tlak: | 0,351 v H2O (87,3 Pa) |
| Popis: | VENTILÁTOR 60X25MM 12VDC IP68 OTÁČKOMĚR |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,2 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.52W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | IP68 - prachotěsnost, vodotěsnost |
| Aktuální hodnocení: | 0.210A |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: