{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| Model: | 9WG5748P5G003 |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 172 mm x 172 mm x 51 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 2.91A |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 172 mm |
| výška: | 51 mm |
popis_vašich_požadavek: