{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| MPN: | 9WG5748P5G001 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 48VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 8600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 546,0 CFM (15,29 m³/min) |
| Hluk: | 78,0 dB(A) |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Vlastnosti: | Snímač uzamčeného rotoru, řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 172W |
| Statický tlak: | 4,020 in H2O (1001,3 Pa) |
| Popis: | VENTILÁTOR 172X51MM 48VDC IP68 RBLS |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 172 mm délka x 150 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | cURus, TUV |
| Rozsah napětí: | 40,8 ~ 55,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 140.0W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | Mění se v závislosti na teplotě |
| Ochrana proti vniknutí: | IP68 - prachotěsnost, vodotěsnost |
| Aktuální hodnocení: | 2.91A |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: