{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9WF0924S2D01 |
| OTÁČKY: | 7300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 32,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 98,9 CFM (2,78 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Série: | San Ace 92WF |
| Statický tlak: | 1,020 v H2O (255,0 Pa) |
| Hluk: | 58,0 dB(A) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 92X92X32MM ZÁMEK |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 12.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | Odolnost vůči olejům |
| Aktuální hodnocení: | 0.500A |
popis_vašich_požadavek: