{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| Model: | 9WF0624H707A |
| Napětí: | 24V |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.11A |
| Délka: | 60 |
| Šířka: | 60 |
| výška: | 15 |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: