{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| Model: | 9WF0424H6503 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.09A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| výška: | 20 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: