{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo |
| MPN: | 9S1212H408 |
| Proudění vzduchu: | 86,5 cm3 |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 120 x 120 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 5,0 → 13,2 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Hloubka: | 25 mm |
| Maximální proud: | 390mA |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: