{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9S1212F4011 |
| Výkon: | 2.28W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 2200 |
| Proudění vzduchu: | 70,62 CFM (2 m³/min) |
| Série: | S |
| Hluk: | 30 dBA |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: