{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9S0612P4S01 |
| OTÁČKY: | 5000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 26,1 CFM (0,731 m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru, PWM řízení, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 60 |
| Statický tlak: | 0,260 v H2O (64,8 Pa) |
| Hluk: | 31,0 dB(A) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 60X60X25MM PWM |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.40W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.200A |
popis_vašich_požadavek: