{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| Model: | 9PF0424H305 A90L-0001-0580#C |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 40 mm mm x 40 mm mm x 28 mm mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.095A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| výška: | 28 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: