{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9PF0424H304 |
| Výkon: | 2.8W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Současný stav: | 0.095A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
popis_vašich_požadavek: