{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9LG0812P4G001 |
| Výkon: | 3.6W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 5500 |
| Proudění vzduchu: | 54,3 CFM (1,538 m³/min) |
| Série: | Dlouhá životnost |
| Hluk: | 43 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: