{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 9HVB0812P1G001 |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 141.3cfm |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 80 mm |
| Spotřeba energie: | 57.6W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Maximální proud: | 4.8A |
popis_vašich_požadavek: