{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo Denki |
| Model: | 9HVA0812P1G0011 |
| Velikost: | 80 mm |
| Typ: | Ventilátor s vysokým statickým tlakem |
| Typ tlaku: | 5,4 v H2O |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Vlastnosti: | Bez žeber |
| Série: | 9HVA |
| Hluk: | 73 dBA |
| Výška: | 80 mm |
| Rychlost: | 16100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Proudění vzduchu: | 132 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 42 W |
| Materiál pouzdra: | Plastové |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 36 |
| Rozměry rámu - mm: | 80 mm délka x 38 mm šířka x 80 mm výška |
popis_vašich_požadavek: