{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo Denki |
| Model: | 9HV5724P5H001 |
| Velikost: | 172 mm |
| Typ: | Vysoký statický tlak s vodicími lopatkami |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 51 mm |
| Série: | 9HV |
| Hluk: | 77 dBA |
| Výška: | 172 mm |
| Rychlost: | 8000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 24 VDC |
| Proudění vzduchu: | 434 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 120 W |
| Materiál pouzdra: | Hliník |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Balení: | Hromadné |
| Tovární balení Množství: | 10 |
| Rozměry rámu - mm: | 150 mm délka x 51 mm šířka x 172 mm výška |
popis_vašich_požadavek: