{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9HV1248P1G001 |
| Výkon: | 96W |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3800/11500 |
| Proudění vzduchu: | 293,07 CFM (8,299 m³/min) |
| Série: | HV |
| Hluk: | 75 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: