{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9HV0848P1G001 |
| Výkon: | 40.8W |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.85A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 14900 |
| Proudění vzduchu: | 130,7 CFM (3,701 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 4 v H2O |
| Hluk: | 69 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: