{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9GV1248P4G011 |
| OTÁČKY: | 5100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 25,40 mm |
| Proudění vzduchu: | 171,0 CFM (4,79 m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru, PWM řízení, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 120 |
| Statický tlak: | 0,900 in H2O (224,2 Pa) |
| Hluk: | 58,0 dB(A) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X120X25MM PWM |
| Napětí - jmenovité: | 48VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 40,8 ~ 60 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 20.16W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.420A |
popis_vašich_požadavek: