{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9GV1224J102 |
| OTÁČKY: | 6400 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 224,0 CFM (6,27 m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | San Ace 120 |
| Statický tlak: | 1,450 v H2O (361,2 Pa) |
| Hluk: | 64,0 dB(A) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X120X38MM |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 36.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.50A |
popis_vašich_požadavek: