{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GV1212P1J01 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 3A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 6400 |
| Proudění vzduchu: | 224 CFM (6,343 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 1,45 v H2O |
| Hluk: | 64 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: