{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GV0848P1G03 |
| Výkon: | 40.32W |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.84A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 10200 |
| Proudění vzduchu: | 138 CFM (3,908 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 1,97 v H2O |
| Hluk: | 65 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: