{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9GV0824P1G03 |
| OTÁČKY: | 10200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 138,0 CFM (3,86 m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru, PWM řízení, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 80 |
| Statický tlak: | 1,970 v H2O (490,7 Pa) |
| Hluk: | 65,0 dB(A) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 80X80X38MM PWM |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 1688-2179 9GV0824P1G03-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | Nepoužije se |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 38.40W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.60A |
popis_vašich_požadavek: