{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GV0812P4J03 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.47 A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 4500/1200 |
| Proudění vzduchu: | 60,8 CFM (1,722 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,44 v H2O/0,03 v H2O |
| Hluk: | 46/14 |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: