{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| Model: | 9GV0812P1F07 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 1.5A |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: