{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GV0648P1H03 |
| Výkon: | 24W |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.5A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 14500 |
| Proudění vzduchu: | 76 CFM (2,152 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 2,48 v H2O |
| Hluk: | 63 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: