{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9GT0424P3J001 |
| OTÁČKY: | 11700 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 28,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 18,4 CFM (0,515 m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 40T |
| Statický tlak: | 0,827 v H2O (206,0 Pa) |
| Hluk: | 48,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 40X28MM 24VDC RBLS TACHOGRAF, PWM |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 1688-1629 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 3.60W |
| Provozní teplota: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 85 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.150A |
popis_vašich_požadavek: