{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GL1224J101 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 1A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Proudění vzduchu: | 180 CFM (5,097 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 57 dBA |
popis_vašich_požadavek: