{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GA0924P4G03 |
| Výkon: | 3.6W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.15A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 4400 |
| Proudění vzduchu: | 68,2 CFM (1,931 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,33 v H2O |
| Hluk: | 39 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: