{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GA0824P1H61 |
| Výkon: | 7.2W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.3A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 8250 |
| Proudění vzduchu: | 79,4 CFM (2,248 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 1,53 v H2O |
| Hluk: | 55 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: