{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GA0812P4H001 |
| Výkon: | 2.64W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.22A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 5200 |
| Proudění vzduchu: | 51,5 CFM (1,458 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,35 v H2O |
| Hluk: | 37 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: