{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GA0812P2S0011 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 32 mm |
| Současný stav: | 830 mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Proudění vzduchu: | 86,5 CFM (2,45 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 57 dBA |
popis_vašich_požadavek: