{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9GA0624P1K03 |
| OTÁČKY: | 14800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 53,0 CFM (1,48 m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 60 |
| Statický tlak: | 2,400 v H2O (597,8 Pa) |
| Hluk: | 59,0 dB(A) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 60X60X38MM PWM |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 12.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | Mění se v závislosti na teplotě |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.500A |
popis_vašich_požadavek: