{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GA0612P1K601 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 950 mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Proudění vzduchu: | 53 CFM (1,501 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 59 dBA |
popis_vašich_požadavek: