{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GA0424P3G001 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Současný stav: | 220 mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Proudění vzduchu: | 21,5 CFM (0,61 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 53 dBA |
popis_vašich_požadavek: