{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9GA0412P3K01 |
| OTÁČKY: | 22000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 28,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 28,6 CFM (0,801 m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 40 |
| Statický tlak: | 3,210 in H2O (800,0 Pa) |
| Hluk: | 61,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 40X28MM 12VDC OTÁČKY, PWM |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 1688-1544 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 11.04W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.920A |
popis_vašich_požadavek: