{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9GA0312P3K0011 |
| OTÁČKY: | 25000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 28,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 21,2 CFM (0,594 m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 38 |
| Statický tlak: | 3,210 in H2O (800,0 Pa) |
| Hluk: | 59,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 38X28MM 12VDC RBLS TACH, PWM |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 38 mm délka x 38 mm výška |
| Další názvy: | 1688-2113 9GA0312P3K0011-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | Nepoužije se |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 7.40W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.620A |
popis_vašich_požadavek: