{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9GA0312P3K001 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 38 mm x 38 mm x 28 mm |
| Současný stav: | 0.62A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 25000 |
| Proudění vzduchu: | 21,2 CFM (0,6 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 3,21 v H2O |
| Hluk: | 59 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: