{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G1248E1021 |
| Výkon: | 8.16W |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.17A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3100 |
| Proudění vzduchu: | 118 CFM (3,341 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 100Pa |
| Hluk: | 46 dBA |
popis_vašich_požadavek: