{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9G1248A4021 |
| OTÁČKY: | 3150 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 100,1 CFM (2,80 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | San Ace 120 |
| Statický tlak: | 0,309 v H2O (77,0 Pa) |
| Hluk: | 44,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 120X25MM 48VDC RBLS |
| Napětí - jmenovité: | 48VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 40,8 ~ 55,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 6.24W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.130A |
popis_vašich_požadavek: