{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G1224M401 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.08A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Proudění vzduchu: | 58 CFM (1,642 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 29 dBA |
popis_vašich_požadavek: