{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G1224H4D01 |
| Výkon: | 4.08W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.17A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 2850 |
| Proudění vzduchu: | 88,28 CFM (2,5 m³/min) |
| Série: | G |
| Hluk: | 40 dBA |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: