{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G1224A4021 |
| Výkon: | 5.04W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 119 mm x 119 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.21A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3150 |
| Proudění vzduchu: | 100 CFM (2,832 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 77Pa |
| Hluk: | 44 dBA |
popis_vašich_požadavek: